Laden Evenementen

Afgelopen Evenementen

Evenementen Search and Views Navigation

januari 2019

Wedstrijden 12 januari 2019

januari 12

12 januari 2019 (zaal gehuurd van 13.00 – 20.00 uur) Thuis – Kerkelandenhal Scheidsrechter Jurytafel 30383 13.30 uur Corvers E1 – TZ E2 Marloes Ouder van Jesper 30371 13.30 uur Corvers E2 – Koveni E4 Nicki Ouder van Amber 48489 14.30 uur Corvers B2 – Korbis B2 Judith Ouder van Tijn 35357 15.30 uur Corvers D1 – Dalto D3 Finn Ouder van Kim 21019 16.40 uur Corvers 1 – SDO (H) 1 Bond Reserve van Corvers 1 38435 17.50 uur…

Meer weten »

Nieuwjaarsreceptie zondag 13 januari

januari 13
Meer weten »

Discozwemmen Kikkerfort in breukelen

januari 18 @ 18:00 - 21:30
Meer weten »

Wedstrijden 19 januari 2019

januari 19

19 januari 2019 Uit Plaats 37364 09.45 uur Revival D2 – Corvers D1 Barneveld 33613 10.00 uur Luno E2 – Corvers E2 Linschoten 40236 12.00 uur Atlantis C2 – Corvers C1 Mijdrecht 42752 13.00 uur Atlantis B2 – Corvers B2 Mijdrecht 20590 15.20 uur Amsterdam 1 – Corvers 1 Amsterdam

Meer weten »

Wedstrijden 26 januari 2019

januari 26

26 januari 2019 (zaal gehuurd van 13.00 – 20.00 uur) Thuis – Kerkelandenhal Scheidsrechter Jurytafel 33154 13.30 uur Corvers E1 – Het Bosch E1 Kris Ouder van Silvijn 33146 13.30 uur Corvers E2 – het Bosch E2 Lizet Ouder van Zenobia 42545 14.30 uur Corvers B1 – Soesterkwartier B1 Marlies Ouder van Siebe 37050 15.30 uur Corvers D1 – Soesterkwartier D1 Lucas Ouder van Hinke 21017 16.40 uur Corvers 1 – Vlug & Vaardig 1 Bond Reserve van Corvers 1…

Meer weten »

februari 2019

Wedstrijden 2 februari 2019

februari 2

2 februari 2019 (zaal gehuurd van 13.00 – 20.00 uur) Thuis – Kerkelandenhal Scheidsrechter Jurytafel 36522 13.30 uur Corvers D1 – Sparta D4 Ilse Ouder van Luna 32352 14.30 uur Corvers E1 – Dalto E5 Eline Ouder van Marente 49859 14.30 uur Corvers E2 – MIA E6 Feline Ouder van Maud 42134 15.40 uur Corvers B2 – Fiducia B4 Bastian Ouder van Robin 39522 16.40 uur Corvers C1 – Fortissimo C3 Thomas Ouder van Lieke 41220 17.50 uur Corvers B1…

Meer weten »

Wedstrijden 9 februari 2019

februari 9

9 februari 2019 Uit Plaats 38218 09.45 uur Thor (H) C1 – Corvers C1 Harmelen 29889 10.00 uur VIKO E4 – Corvers E1 Vianen 49852 11.00 uur MIA E6 – Corvers E2 Amersfoort 40970 15.00 uur Unitas B3 – Corvers B1 Harderwijk 44343 15.25 uur Eemvogels A1 – Corvers A1 Soest 20115 20.20 uur Thor (H) 1 – Corvers 1 Harmelen

Meer weten »

Schoolkorfbal – zaal

februari 13
Meer weten »

Wedstrijden 16 februari

februari 16

16 februari 2019 Uit Plaats 35835 10.00 uur Exakwa D5 – Corvers D1 Lelystad 32765 10.00 uur Het Bosch E2 – Corvers E2 Lexmond 41582 11.00 uur Thor (H) B1 – Corvers B2 Harmelen 32795 11.00 uur Het Bosch E1 – Corvers E1 Lexmond 48482 13.00 uur Synergo B3 – Corvers B1 Utrecht 38896 14.00 uur Het Bosch C2 – Corvers C1 Meerkerk

Meer weten »

Girls vs Boys Night

februari 16 @ 08:00 - 17:00

Meer info volgt

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen